OPERÁTOR-TERMELÉSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Zabtisztítási, pelyhesítési és őrlő üzemi részek felügyelete
  • Gépek kezelése, vezérlése, karbantartása
  • A munkaterületén lévő gépek, berendezések napi műszaki ellenőrzése
  • Csomagolási és raktározási kisegítő feladatok elvégzése
  • Lezsákolási feladatok (25kg-s zsákok elkészítése, mozgatása) kivitelezése
  • Alap adminisztratív feladatok ellátása
  • Részvétel a gyártáshoz kapcsolódó alapvető laboratóriumi mérésekben

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos cégháttér
  • Hosszú távú együttműködés
  • Munkaruha juttatás
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Elvárások:

  • Alap üzemi/technológiai gépek ismerete
  • Jó műszaki érzék
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • problémamegoldó képesség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Malomipari vagy élelmiszeripari végzettség/tapasztalat
  • Karbantartói, szerelői gyakorlat

JELENTKEZÉS:  kizárólag a szemelyzet@szurotrade.hu e-mail címen lehetséges, termelési munkatárs megjelöléssel, fényképes önéletrajzzal.